نشست مشترک مدیریت محترم و مدیران آموزشی دانشکده الهیات و مدیریت محترم مرکز آثار اسناد و مفاخر دانشگاه در محل باشگاه مفاخر و پیشکسوتان دانشگاه با حضور آقای دکتر ساکت

در این جلسه که روز چهارشنبه 4 مرداد برگزار شد، دکتر ساکت رییس مرکز مفاخر دانشگاه گزارشی از علل و روند راه اندازی مرکز مفاخر دانشگاه بویژه باشگاه مفاخر و پیشکسوتان دانشگاه فردوسی مشهد، روند تاسیس موزه دانشگاه و امکانات و تسهیلات ارائه شده، برگزاری مراسم بزرگداشت برخی مفاخر دانشگاه و ارائه برنامه های آینده مرکز مفاخر ارائه داد.
وی در ادامه برگزاری برخی محافل صمیمانه و مجالس اعضای هیات علمی دانشگاه به دور از فضای علمی و اداری دانشگاه و لزوم محیطی جهت برقراری ارتباطات صمیمانه و دوستانه اعضای هیئت علمی بویژه استادان بازنشسته دانشگاه را برخی علل تاسیس باشگاه مفاخر و پیشکسوتان دانشگاه عنوان کرد.
در ادامه دکتر ساکت ضمن تشکر از مدیریت دانشکده الهیات به نقش این دانشکده در افزایش غنای موزه دانشگاه اشاره کرد که در این ارتباط نیز آقای دکتر رئیسیان ریاست دانشکده الهیات در افزایش همکاری با مرکز مفاخر قول مساعدت دادند.
در راستای حفظ آثار و اسناد دانشکده ارائه برخی پیشنهادات از سوی مدیران محترم آموزشی دانشکده نیز بخش دیگری از این نشست بود.
اهدای برخی از اسناد و آثار تاریخی دانشکده به مدیر محترم مرکز آثار، اسناد و مفاخر دانشگاه جهت بهره برداری قسمت دیگری از این نشست بود که بسیار مورد توجه این مرکز قرار گرفت.
پایان بخش این نشست بازدید مدیریت دانشکده و هیئت همراه از موزه در حال ساخت دانشگاه بود.

 

96-5-4

تعداد کل بازدید:
۶۳۰۳۱۳
تمامي حقوق اين سايت متعلق به دانشکده الهيات و معارف اسلامي شهيد مطهري دانشگاه فردوسي مشهد مي باشد
دانشگاه فردوسی مشهد